in ,

Yumruğunuzu Nasıl Sıktığınız Kişiliğinizi Gösteriyor

Günümüzde kişilik analizi yapmanın çok yolunu vardır, ancak kim olduğumuzla ilgili en büyük ipucunu her zaman vücudumuz verir.

Alışkanlıklarımız, hareketlerimiz, mimiklerimiz ve yüz ifadelerimiz bize ihanet eder ve benzer bir durum yumruk yapış şeklimizde için de geçerlidir.Size basit ama gerçek bir test! Siz yumruğunuzu nasıl sıkıyorsunuz?

1. Sen gerçek bir fedakarsın.

Seni zor durumda bırakacağını bilsen bile insanlara yardım etme eğilimindesin. Sürekli yeni bilgi ve deneyim peşindesin. Çok enerjik ve biraz sabırsızsın. Senin gibiler genelde maceracı ve cesaretli olurlar. Fakat hem öyle olup hem de bazen nasıl kaygılı olabildiğine ve başkalarının yardımına, korumasına ihtiyaç duyabildiğine çoğu kişi akıl erdiremez. Olduğun gibi tanınmaya ve kabul edilmeye çok ihtiyaç duyarsın çünkü genellikle iyi niyetini kötüye kullanan insanlarla karşılaşırsın. Fakat sen çekirdekten gelen güçlü bir yapıya sahip olduğun için gevşek biri olmazsın veya etrafındakilerden kolay vazgeçmezsin. İhtiyacı olanı korumaya ve kollamaya devam edersin, sadece biraz daha temkinli davranırsın.

2. Gerçekten yaratıcı birisin

Dışarı çıkmayı seven ve çeşitli insanların ilgisini çeken birisin. Arkadaşların seni keskin zekan ve samimiyetin için seviyor. Kendine güvenin tam; güçlü bir benliğin var. Çalışkansın ve hızlısın, bu da seni arkadaş grubuna enerji katan kişi ve iş hayatında da iyi bir lider yapıyor. Ancak başarısızlık korkusu seni önemli kararlar almaktan alıkoyuyor çünkü üzülmekten korkuyorsun. Sık sık onay ve övgüye ihtiyaç duyuyorsun. Önemli olan, hiç kimse ne kadar iyi olduğunu söylemese bile kendine inanmaktan asla vazgeçmemek. Nereden bilebilirsin belki de etrafın başarını kıskanan insanlarla çevrelenmiştir.

3. Sen inanılmaz derecede çekici birisin

Zeki ve gösterişlisin ama biraz utangaçsın ve bu nedenle niteliklerini tam olarak gösteremiyorsun. Bu yüzden de bir çok insan seni sessiz ve konuşmak istemeyen biri sanıyor. Düşünceli ve titizsin ama bazen kendinde kaygı yaratacak kadar çok kendine yükleniyorsun. Vizyon sahibi birisin ve hiçbir şeyin iç huzurunu bozmasını istemezsin. Sana yakın insanlar senin yanında kendilerini çok rahat hissederler. Bazen, kolay ilişki kuramayacağım, yeni bir ekibe dahil olmayacağım veya herkesin sevdiği biri olamayacağım diye dayanılmaz bir üzüntüye kapılırsın. Bunun için bu kadar üzülmeye gerek yok, insanlara karşı biraz daha esnek ve arkadaş canlısı olursan daha önce yanına yaklaşmaya korkanlar anında yakınlaşacaktır.

Written by Bilmiyomusun

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0
10

Çıtayı Bir Tık Daha Yükseğe Taşıyacak 3D Dövmeler

Magandalar Ve Abazalardan Uzak Tatil Yapabileceğiniz 8 Ülke