in

Mercedes’li Diyanet İşleri Başkanı’na Lüks Jakuzi

Mehmet Görmez’in kaldığı Diyanet İşleri Başkanlığı lojmanına süper lüks bir de jakuzi koydurduğu belirlendi. “Terapi masajlı jakuzi”de yorgunluk atan Başkan’ın bu ve benzeri zevklerinin astronomik bedellere mal olduğu öğrenildi.

Kendisine 1 trilyon liraya Mercedes marka makam aracı aldıran Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in lojmanına da ultra lüks bir tadilat yaptırdığı ortaya çıktı.

Karşı gazetesinin haberine göre Sayıştay raporlarına Görmez’in kullandığı jakuzili lojman için 500.000 TL’ yi aşan bir harcama yapıldığı yansıdı.

SARAY’A MI ÖZENDİ?

Bilkent’te bulunan Diyanet İşleri Başkanlık Konutu için 500.000 TL’ yi aşan masraflarının bir kısmının Diyanet’in organize ettiği HAC VE UMRE paralarından karşılandığı iddia edildi.

Diyanet’in HAC ve UMRE paralarını bankalarda faizde tutulduğu da alınan bilgiler arasında.

Başkanlık lojmanını saray yavrurusuna çeviren Başkan Görmez’in Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na öykünmüş olabileceği kaydedildi.

1 MİLYONLUK MERCEDES

Sözcü Gazetesi Görmez’in 1 milyon liralık makam aracının özelliklerini yazmıştı. Habere göre Görmez, Mercedes’ine ekstra özellikler istemiş. Bunların başında da arka koltuk eğlence paketi geliyor. Her türlü multimedya özellik içeren araçta  Play Station’la oyun oynama özelliği bile var.

Kaynak:http://www.insanhaber.com/guncel/mercedesli-diyanet-isleri-baskanina-luks-jakuzi-54174

Written by Bilmiyomusun

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0
7

Ünlüler Tarafından Söylenmiş Beyin Yakan 7 Komik Cümle

Annelerin Çocuklarına Söylemediği 7 Şey