in

Güçlü Bir Kadınla Birlikte Olduğunuzu Kanıtlayan 4 Özellik

1. Eğer güçlü bir kadınla birlikteyseniz, ilişkiniz küçük oyunlardan uzak olacaktır.

Nedeni ise bir şeyleri aşmış olan bir kadın, kendi için yeterince öz güvene sahip bir kişiliğe sahiptir. Bu da sizi kıskandırmak için küçük aşk oyunlarına ihtiyacı olmadığına işarettir. Aklında ne olursa olsun yüzünüze çekinmeden söyleyebilecek kapasiteye sahiptir.

2. Her zaman bir önceki güne göre daha iyi bir yerde olmanızı ister.

Hayattaki amaçlarınız doğrultusunda sizi daima destekler. Eğer bir şey üzerinde çalışıyorsanız, dikkatinizi dağıtacak bir şey yapmaktan çekinir. Ayrıca kendisinin de yapması gereken işleri vardır mutlaka bu sürede o da bunları halleder. Sizi her gün bir adım ileriye götürmek için elinden gelen yardımı asla esirgemez.

3. Yorulduğu zamanlar onun yanınızda olduğunu bilir.

Güçten düşmeye ramak kalan zamanlarda sizinde onu desteklediğinizi bilir ve kendini kolayca toparlar. Sizin için olduğu gibi kendisi için de her zaman en iyisini istediği için güçlü bir şekilde motive oluyor başarmak istediği şeylere. Ne kadar güçlü olsa da aynı desteği sizden de görmeye ihtiyacı var.

4. Onunla yaşadığınız özel anlar eşsiz birer tecrübe olacaktır.

Baş başa kaldığınız dakikalar sizin için hayatınızın en özel anları oluşturacaktır. Çünkü güncel hayatta iş yoğunluğundan birbirinize net olarak gösteremediğiniz sevginizi göstermenize olanak sağlayacaktır. Ayaklarınızın yerden kesileceği güzellikte olup, sevgisinin sıcaklığını onun dizine başınızı koyduğunuzda en rahat biçimde hissedeceksiniz.

Kaynak

Written by Bilmiyomusun

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0

La Casa de Papel’in Profesörü Konuştu: Dünyanın Zenginlikleri Haksız Ve Yanlış Bölüşülmüş

Ekmeğini Topraktan Çıkaran Bir Çiftçiden: Türkiye’de Tarım Nasıl Çökme Noktasına Geldi?