in

Fatih Terim Adamları İle Alaçatı’da Mekan Basıp Kavga Çıkarttı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Alaçatı’da ortalığı birbirine kattı. İki damadı ve bir koruması ile birlikte damadına ait restoranın yanındaki Yüzevler’e giden Terim, hem Yüzevler’in sabihini hem de 5 çalışanını darp etti. Sandalyelerin havada uçuştuğu, yumrukların konuştuğu kavga sonrasında, yaralılar darp raporu aldı, karakola giderek şikayette bulundu.

Anadolu Ajansı muhabirinin olaya ilişkin haberini sansürlendi.

İzmir’in ünlü tatil beldesi Alaçatı’da Club Baba Köyiçi’nde, Milli Takım Direktörü Fatih Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin, kendisine ait Beeves isimli mekan ile hemen yan tarafında bulunan Yüzevler Kebapçısı arasına 2 metre yüksekliğinde tahta çit inşa ettirmek istedi. Diğer mekanın sahibi Selahattin Aydoğdu ise mekanın önünü kapattığı gerekçesiyle buna izin vermedi.

İHA’nın haberine göre, dün akşam saatlerinde taraflar arasında tartışma çıktı. Mekana akşam saat 23.00 sularında gelen Fatih Terim, damatları Volkan Bahçekapılı, Ahmet Baran Çetin ve 2 korumasıyla birlikte Yüzevler Kebapçısı’nı bastı.

TERİM DAMATLARIYLA BİRLİKTE MEKAN BASTISelahattin Aydoğdu’nun oğlu Hüsnü Aydoğdu, olayı şu şekilde anlattı:

“O sırada babam mekanın koltuğunda oturuyordu. Fatih Terim o sırada alkolün etkisindeydi, babama yumruk salladı ancak vuramadı. Babam karşılık vererek birkaç yumruk attı. Damadı daha sonra babamı arkadan çekti. Fatih Terim ise kısa duvardan atlayarak kaçıp arabasına binip gitti. Daha sonra bizim restoran çalışanlarıyla yan taraftaki restoran çalışanları arasında sopalı, yumruklu, sandalyeli kavga çıktı.”

Selahattin Aydoğdu’nun polis merkezine giderek Terim’den şikayetçi olduğu öğrenildi.

ANADOLU AJANSI HABERİ SANSÜRLEDİ

Öte yandan Anadolu Ajansı muhabiri İbrahim Ayal, olaya ilişkin haberinin Anadolu Ajansı tarafından yayınlanmadığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ayal, haberinin sansürlenmesi nedeniyle istifa ettiğini belirtti.

Kaynak

 

Written by Bilmiyomusun

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0
10

Hayvanat Bahçesinde Hapsedilen Hayvanların Esaretini Ve Mutsuzluğunu Kanıtlayan 10 Fotoğraf

10

Çıtayı Bir Tık Daha Yükseğe Taşıyacak 3D Dövmeler