in

Burçların En Güvenilir Özellikleri

İlk insandan bu yana değişmeyen, insanın temel ihtiyaçlarını belirleyen güdüsü; malumunuz hayatta kalmak! Ve dolayısıyla bedensel gereklerin yanında yine birincil önemde ihtiyaç duyduğumuz “güven duygusu”, toplumsal yaşamda kimi zaman kaybettiğimiz ya da bulmakta zorlandığımız bir duygu haline geliyor. Peki burçların en güvenilir özellikleri nelerdir?

Koç

Başın sıkışınca bir kol mesafesinde hazır bekleyen Koç, dürüstlüğüyle de gönüllerde taht kurar. Kavgaya mı gidiyorsun başı çeker, seni asla yarı yolda bırakmaz. Koç’un cesaretine ve dürüstlüğüne güven, gerisini merak etme sen!

Boğa

Güven ödüllerinde yıldızlı pekiyili karne de ona yakışır, en büyük madalya da. İlişkisine duyduğu yüksek sadakatle, ilişkiler diyarının güven kalkanı, hayalleri süsleyen, ne olursa olsun aldatmayandır Boğa. Paranı, işini, duygunu, sevgini emanet et, tereddütsüz yaşa. O senin için tüm değerlerini güven kasalarında tutar.

İkizler

Çift karakterliliği ile nam salan İkizler, esasen iki yönlü değerlendirme kabiliyeti ve muhakeme yeteneği ile Zodyak’ın objektif yanıdır. Tarafsızlığıyla vardığı doğru yargılar, diyalektik akıl yürütmelerinin eseridir. Karar vermekte güçlük çekenler, doğruyu yanlışı ayırt edemeyenler, duygularını birbirine karıştıranlar, ikizlerin akıl süzgecine gözleri kapalı güvenebilirler.

Yengeç

Yengeç’in sevgisinden şüphe edenler kör olur! Ağlayacak bir omuz, derdiyle hem hal olacak bir dost, düşmeden önce yaslanacak bir sırt isteyenler, bir an bile tereddüt etmeden Yengeç’in kapısını çalabilir. Onun merhameti tüm Zodyak’a yeter.

Aslan

Cömertliğin baş atı Aslan, yöneticisi olduğu insanlar aleminde başı sıkışanın imdat çekici olmasıyla ünlüdür. Gün gelir sizi tereddütsüz borç batağından çıkarır, dara düşenin fukara babası olur. Samimiyetine daima güvenilen Aslan’ın eli bol, kalbi kurtarıcıdır.

Başak

Art arda yaptığın hataları toparlayıp düze çıkamayanların çözüm merkezi Başak’tır. Analitik yetenekleri sayesinde en karmaşık durumları çözer, yanlışları bulur ve düzeltir. Sizi hizaya getirir. Detayları göremeyenlere yön levhası, iç içe geçmiş, kararmış ilişkilere ışık kaynağı olur.

Terazi

Adaletin tartısı terazi hiç şaşmaz! Her durumda en adil kararların yargıcıdır Terazi. Kalp kırmadan hatalarını söylemeyi çok iyi bilir, yaşantının içindeki tüm güzelliklerin yanında, gözden kaçırdığın anlarda içine düştüğün hataları itinayla belirler. Kalp kırmadan doğru olmayı başaran nadir insanlardandır. Bir de estetik zevkine güven, o etekle o gömlek hiç olmuş mu diyorsa, olmamıştır!

Akrep

Zorlu, çetrefilli, emek dolu, uzun bir yolculuğun ardından kazandığın Akrep dostuna güvenmeyip kime güveneceksin? Dostunu Akrep tut, bırak düşmanların taburuyla gelsin. Merak ettiğin biri mi var? Yedi sülalesini, soy kütüğünü masanda bil. Hiçbir hikayeni sakınma, açık ve dürüst ol, neye ihtiyacın var söyle, sadece güven ve arkana yaslan, Akrep halleder.

Yay

Ağlamaktan yoruldun, acıdan tarumar oldun, depresyonlu halinden kendine gına mı geldi! Vaktidir, bırak kendini Yay’ın keyfi bol hayatına katıl, senin de motivasyonunu artırsın! Şanslı doğan Yay’lar, evrenden torpilli yaşarlar. Parasını yatırdığı dolar tavan fiyatını görür, yok değerine aldığı altın ateş pahası olur el yakar. Yani Yay’ın girişimlerine güven, içeriğini sorma, paranı hazırla, Yay’ın yatırımlarına ortak ol.

Oğlak

Bir ortamda Oğlak varsa tüm sorumlulukları bir maille ona yükle, ardına bakma bile! Az kaynakların paylaşımı konusunda doğa üstü yetenekleri olan Oğlak’lar, eli darda, hanesi sıkışıkta olanlara zor dönemini en az zararla atlatmak konusunda destek olacaktır. Güzel günler yakında…

Kova

Sosyal adalet anlayışına, sağduyulu kararlarına, asla vazgeçmeyeceği ilkeleriyle toplumsal alandaki eylemlerine güven. Bu kadar açlık, yokluk, yoksulluk içinde benim de insanlığa bir faydam olsun dersen Kova’nın yolunda yönünü bulup yararlı bir insan olabilirsin. Teknolojiyle ilgili Fransız kaldığın her konuda Kova’nın bilgi dağarcığına güvenebilirsin.

Balık

Balık, hayallere harcadığı mesainin hakkını verir, güçlü sezgileriyle oturduğu yerden yolunuza ışık olur. Güvenmekte tereddüt ettiğin insanlar konusunda Balık’a danışabilir, adamı gözünden anlayan bu kahin burcun fikirlerine, sınırsız düşünme yetisine, merhametine ve şefkatine güvenebilirsin.

 

Written by Bilmiyomusun

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0

Felçli Köpeğine Evladı Gibi Bakıp Elleriyle Besleyen Ayşe Teyze

Çapkın Bir Erkekten Kadınlara Tavsiyeler