in

Bir Erkeği Peşinizden Koşturmanın Yolları

Hepimizin zamanında sevdiği biri olmuştur veya hâlâ vardır. Belki bir kaçınız karşılık alamamış, üzülmüşsünüzdür, üzülmeyin! Birazdan size vereceğim küçük taktiklerle belki de hayatınız değişecek ne malum

Benim de sevdiğim biri vardı, hâlâ seviyorum tabi. Karşılıklıydı ilk başta sonra ne olduysa mesaj atmamalar, aramamalar başladı. Sanırım poposu kalktı

Baktım bu herif bana yazmıyor bende yazmadım. Görüştükten 2 ay sonra mesaj atıyor beyimiz, nasılsın falan. Soğuk davrandım, umursamadım baktım ufakta olsa ilgilenmeye başladı, böyle devam.

Gelelim erkeği peşinden koşturacak taktiklere!

1- Kız çok sevince erkeğin poposu kalkar bu bir gerçek. Biraz soğuk davranacaksın, umursamaz olacaksın köpek gibi koşar peşinden. Artık üzülmek yok, üzmek var!

2- Önceden çok mesaj atardım. Baktım artık beni umursamıyor ben de umursamamaya başladım. Alıştım artık git gellerine.

3 – Yan yanayken her söylediğine gülmeyin. Öyle kızlar tanıyorum ki adam o*ursa kahkahayı basıyor. “Oy conom no komokson yo”

4- Ortak yönlerden konuşun. Mesela bahsettiğim eleman ile haftaya görüşeceğiz bende bu taktikleri uygulayacağım. Bizim ortak yönlerimiz kitaplar…

5 – Ona mesafeli davranın arada anlamlı bakışlar atın. Atın ki ne çok şey kaybettiğini anlasın!

6- En önemlisi sıkboğaz etmeyin. Mesaj atmıyorsa atmayın! İnanın bana dönüyorlar.

7- Duygularınızdan bahsetmeyin ona. Ben bahsettim de ne oldu? Arkadaşız şimdilik cevabını aldım. Zayıf görünmeyin, güçlü olun karşısında. Size seni seviyorum derse “Ne güzel ben de kendimi seviyorum” deyin.

8- Yanında asla ama asla ağlamayın.

9- Gezin, dolaşın, eğlenin. Bugün ben benim elemana yanlışlıkla resim attım. Hemen cevap verdi “kime gönderdin” diye.

“Hiç liseden arkadaşıma, uzun zamandır görüşmüyoduk merak etmiş ben de resmimi gönderdim. Görüşelim dedi ” cevabını verdim.

Adam resmen kıskanıyor ama yazmıyor nasıl iş bu?  Bugün fazla umursamaz davrandım sanırım

10- Annelerimizin dediği gibi kendinizi ağırdan satın. Erkek arkadaşlarınızla da vakit geçirin tek önceliğimiz onlar olmasın. Onu kıskandırın. Sizi çantada keklik görmesin.

11- Makyaj yapmayın. Makyaj yapmayın derken Bülent Ersoy’un makyajsız hali gibi çıkmayın adamın karşısına. Mesela gözlerinize hafif bir eyeliner sürebilirsiniz abartılı olmamak kaydıyla. Bir de hafif bir ruj sürseniz tamamdır.

12- Saç bakımına önem verin. Kepekli ve yağlı bir saçla çıkmayın karşısına. Umursamayın dedik de bu kadar da değil canım

Bende saçlarım da bir değişiklik yapacağım kumral ve dalgalı saçlarıma ombre yaptıracağım. Kafasını taşlara vursun o eleman da.

Unutmayın ilgisiz erkek yoktur başkasıyla ilgilenen erkek vardır!

Gerekirse Whatsapp’a Facebook’a başka erkeklerle çekildiğiniz resimleri koyun. Arkadaşınız olur, kuzeniniz olur. Yani elemanı kıskandırın!

Bütün bunları yaparken saçmalamayın. Peşinizden koşturmaya çalışırken peşinden koşmayın. Yazmıyor ya diyerek pes etmeyin. Bekleyin. Sizin peşinizden gelecek emin olun!

Bu dönem de başkalarıyla iletişim kurun. Bütün ömrünüzü onu bekleyerek geçiremezsiniz değil mi?

Son olarak telefonunuza onu komik isimlerle kaydedin. Gereksiz Eleman, Yetersiz, Çapulcu, Bad Boy gibi.

Şimdilik benden bu kadar eğer bence ilgi görürse erkekler için de kız tavlama başlıklı bir bence yazacağım

Written by Bilmiyomusun

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0

Acımasız İş Hayatında Kendinizi Korumanıza Yardımcı Olacak 10 Sun Tzu Alıntısı

7

İnternette Sevilmeyen Adam Haline Gelen Manuş Baba’ya Mizahla Karışık Dokunduran 7 Kişi