in , ,

Bilinçaltı Testi: Size En Güvenilir Gözüken Kişiyi Seçin

Sizlerle ünlü psikiyatr Leopold Szondi’nin çalışmalarının bir parçası olan bu testi paylaşıyoruz. Test, güven duymayı seçtiğiniz kişiye bağlı olarak hakkınızda bir takım çıkarımlar yapıyor. Tek yapmanız gereken size en güvenilir gözüken kişiyi seçmek ve seçtiğiniz kişiyle alakalı yorumu okumak.

Eğer ki 1 numarayı seçtiyseniz;

Sizin doğaya, doğayla özdeşik yaşama olan özleminizi gösteriyor. Kasaba, köy gibi şehirden uzak, yeşillikler içerisinde, doğayla iç içe olan bir yerde yaşama hayaliniz var. Ruhunuzun doğayla bütünleştiği zamanlarda huzur buluyorsunuz.
Fotoğraftaki kişi; dağınık saçlı, kısık gözlü, yanık tenli ve giymiş olduğu modern kıyafeti üzerine tam oturmamış bir çiftçidir. En güvenilir olarak seçtiğiniz bu kişi doğal hayata olan özleminizin bilinçaltı bir yansıması.

2 numarayı seçtiyseniz;

Cömert, eli açık ve çabuk güvenen bir yapınızın olduğuna işaret etmektedir. Kıyamadığınız için arkadaşlarınıza borç verebilir ya da onlar için harcama yapmaktan çekinmeyebilirsiniz. E tabii bir de buna iyi niyetiniz eklenince bu durumu suistimal etmek isteyen bazı insanlar tarafından kullanıldığınız zamanlar olmuş olabilir. Çünkü seçmiş olduğunuz fotoğraftaki kişi, bir bankacı. Bankacıya güven duymanız, bilinçaltınızda parasal konulardaki iyi niyetinizin ve saflığınızın bir göstergesi.

3 numarayı seçtiyseniz;

Kendinizi geliştirmeye, araştırmaya ve eğitim hayatına önem verdiğinizi gösteriyor. Sizi geliştirecek konularda okumalar ve araştırmalar yapıyorsunuz ve bundan keyif alıyorsunuz. Fotoğraftaki kişi ince kravatı, iyi taranmış saçları ve temiz traşı ile bir öğretmen.

4 numarayı seçtiyseniz;

Sizin adalete ve eşitliğe duyduğunuz özlemi ve değeri göstermektedir. Haksızlığa hiçbir şekilde gelemiyorsunuz. Çevrenizde, etki alanınızda adaletsizliklere karşı geliyorsunuz ama yaşadığınız çevrede meydana gelen ve gücünüzün yetmediği durumlardan ötürü çaresizlik hissediyor olabilirsiniz. Fotoğraftaki kişi bir yargıç, bu da sizin eşitliğe verdiğiniz önemi ve adalete duyduğunuz özlemin bir göstergesi.

Written by Bilmiyomusun

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0

Game of Thrones’tan Öğrenilmesi Gereken 5 Ekonomi Dersi

“Çok Yalnızım!” Diyenler Buraya: Burcunuza Göre Neden Yalnız Olduğunuzu Söylüyoruz