in

Bilgisayar Mühendisi Gelin, Nedime Olarak Erkek Arkadaşlarını Çağırdı.

Düğün fotoğrafları çekiminde size katılacak nedimeleriniz yoksa ne yaparsınız? 24 yaşındaki Brezilya’lı gelinimiz Rebeca,erkek arkadaşlarını çağırdı ve ne yalan söyleyelim gerçekten de çok eğlendiler. “Düğünden bir hafta önce bu fikre kapıldım. Gelin fotoğraflarına bakarken gelinlerin nedimeleriyle kahkahalar atarak şampanya içip bornozlar içinde ne kadar eğlendiğini gördüm. Biraz üzüldüm desem yalan olmaz, benim böyle bir şey yapma şansım yoktu.” dedi röportajında.

“Fotoğraf çekimleri inanılmaz eğlenceliydi. Herkes içkilerini fondipliyordu ve bazen o kadar fazla gülüyorduk ki, çekimlere devam etmek için kendimizi toparlamamız gerekiyordu.”

Peki bu tatlı mı tatlı kızımız neden nedime eksikliği çekiyor? Efendim, Rebeca bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve 60 kişilik sınıftaki 4 kadından biri. Hal böyleyken birkaç müthiş erkek arkadaş kazanmasına şaşmamalı.

Rebeca düğün fotoğraflarını Facebook’ta paylaştı  ve internet bu sevimli kafadarlara bayıldı desek yalan söylemiş olmayız. “Fotoğraflara bayıldım, hatta ara sıra kendimi onlara bakarken çılgınlar gibi gülerken buluyorum.  Ama tabi bu kadar popüler olacakları aklıma gelmezdi.”

More info: Photographer’s Facebook | Rebeca’s Instagram, credits: Vaiva Vareikaite

     

Written by haydutkedi

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0

Zihinsel Engelli Çocuğundan Vazgeçmeyen Annenin Evladını Harvad’a Taşıyan Hikayesi

9

Yaşa Göre Çocukların Anne ve Babaları Hakkındaki Düşüncelerinin Değişimi