in

“Balona Rövaşata Atan Adam”ın Annesi İlk Kez Konuştu: Hayatı Tam Bir Drammış

Türkiye günlerdir “balona rövaşata atan adam”ı konuşuyor. Video ilk yayınlandığında çok güldük çok eğlendik… Adam bir anda fenomen haline geldi. Fakat kendisi ile ilgili her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

Kimliği ortaya çıkan 22 yaşındaki Gülbay Türkücü, 3 aydır ortalıkta yokmuş ve ailesini terk etmiş. Polislere ise “Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum” demiş.

Bugün Gülbay Türkücü’nün annesi Müge Anlı’ya konuk oldu. Aylardır çocuğunu arayan anne, Gülbay’ın 3 ay önce evden ‘Çarşıya gidiyorum’ diyerek çıktığını ve kendisinden o zaman bu yana haber alamadıklarını söyledi.

Programa katılan ve Gülbay’ı tanıdığını ifade eden başka birisi ise Gülbay’ın üvey babasıyla sorunlar yaşadığını belirterek, “Annesinin ikinci eşiyle sorunlar yaşadığı için anneannesinin yanında kaldı. Daha sonra evden kaçtı. Buldular bir daha kaçtı. İkinci eş geçen sene vefat etti” iddiasında bulundu.

HAYALLERİ GERÇEK OLUYOR

Öte yandan Gülbay Türkücü’nün ise hayalleri gerçek oluyor. Ekşi Sözlük’te yazdığı “RB Leipzig-Beşiktaş maçına gitmek istiyorum” paylaşımı amacına ulaştı.

Vodafone Park’ın sosyal medya ilişkilerini yürüten reklam ajansı Türkücü’nün talebine ilişkin açıklama yaptı. Ajanstan yapılan açıklamada “Bu güzel arkadaşa ulaşmaya çalışıyoruz. Talebiyle ilgili güzel bir takım haberlerimiz var” denildi. Ajansın, 6 Aralık’ta Almanya’da oynanacak Leipzig- Beşiktaş maçına götürmek için Türkücü’ye ulaşmaya çalıştığı öğrenildi.

Written by Bilmiyomusun

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0

Hollanda’da Seks Karşılığı Özel Ders Yasallaşıyor

İnsana Kendi Hayatını Ve Mesleğini Sorgulatan İsveçli Kadın Pilot’tan 20 Muhteşem Fotoğraf