in , ,

Akıl Hastalarının Psikiyatristlere Söyledikleri Aşırı Anlamlı 8 Cümle

Geçtiğimiz günlerde, bir sosyal haber sitesinde psikolog ve psikiyatrist olan kullanıcılara şöyle bir soru sorulmuş: “Akıl hastalarından duyduğunuz sizi en çok etkileyen ve en bilge söz hangisiydi?” Ve gelen cevaplar gerçekten herkesi hayrete düşürmüş. İşte psikolojik rahatsızlığı olan hastalardan doktorlarına söylenen, duyduğunuzda çok etkileneceğiniz ve belki de kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz 8 anlamlı cümle.

1. “Kendimi öldürmek istemiyorum. Kendimi öldürmek isteyen kısmımı öldürmek istiyorum.”

2. “İnsanlar ilaçları daha iyi hissetmek için kullanmıyor. Aksine kendilerini daha az kötü hissetmek için kullanıyorlar.”

3. “Aldığınız her küçük kararın, sizin için ölüm kalım savaşına dönüştüğünü hayal edin.”

4. “Acı hissetmek, hiçbir şey hissetmemekten daha iyidir.”

5. “Eğer arkadaşınız yoksa bu durum çok problem teşkil etmez. Arkadaş sahibi olmak sizi mutlu eder; ancak sizi daha iyi bir insan yapmaz. Zamanında kim çok popülerdi ve birçokları tarafından seviliyordu? Hitler.”

6. “Kendimi bir hayalet gibi hissediyorum. Tüm mutlu hayatların olduğu bir yerde, perde arkasında görünmez bir şekilde dolaşıyorum.”

7. “Sesim, senin hakkında ne söylerse söylesin, seni seviyorum Jace.”

8. “İlaçları beni tedavi etmesi için almıyorum, çünkü bende tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlık yok. Benim çevremdeki herkes deli olduğu için, ilaç onlara uyum sağlamama yardımcı oluyor.”

Kaynak

Written by Bilmiyomusun

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading…

0
10

Ekşi Sözlük Yazarlarından “Bir Erkeğin Kalitesiz Olduğunu Gösteren Detaylar”


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /var/www/vhosts/bilmiyomusun.com/httpdocs/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1022

BUGATTI Chiron – 42 Saniyede Sıfırdan 400’e Çıkıp Tekrar Sıfıra İnmek